Zespół

Partnerzy


Adwokaci / Radcowie prawni


Dorota Adamowicz

radca prawny, associate
dorota.adamowicz@gpr-law.pl
+48 58 340 30 85

Anna Bocheńska-Wilk

radca prawny, senior associate
anna.bochenska@gpr-law.pl
+48 58 340 30 77

Paweł Bosiacki

radca prawny, associate
pawel.bosiacki@gpr-law.pl
+48 58 340 30 79

Zbigniew Brodzki

adwokat, senior associate
zbigniew.brodzki@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Tomasz Czerwiński

radca prawny, senior associate
tomasz.czerwinski@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Grzegorz Gałęzowski

radca prawny, senior associate
grzegorz.galezowski@gpr-law.pl
+48 58 340 30 78

Dominik Gruca

adwokat, associate
dominik.gruca@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Anna Hojda

radca prawny, senior associate
anna.hojda@gpr-law.pl
+48 58 340 30 70

Małgorzata Janke

radca prawny, senior associate
malgorzata.janke@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Katarzyna Kapinos

radca prawny, senior associate
katarzyna.kapinos@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Ewa Klecha

radca prawny, senior associate
ewa.klecha@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Patrycja Kulesza

radca prawny, associate
patrycja.kulesza@gpr-law.pl
+48 58 340 30 70

Anna Kurlandt

radca prawny, associate
anna.kurlandt@gpr-law.pl
+48 58 340 30 86

Monika Lenczewska

adwokat, associate
monika.lenczewska@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Dagmara Leonik

radca prawny, associate
dagmara.leonik@gpr-law.pl
+48 58 340 30 70

Wojciech Podlewski

radca prawny, senior associate
wojciech.podlewski@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Katarzyna Skarbierz

radca prawny, associate
katarzyna.skarbierz@gpr-law.pl
+48 58 340 30 70

Barbara Szachniewicz

adwokat, of counsel
barbara.szachniewicz@gpr-law.pl
+48 502 266 780

Zbigniew Szachniewicz

radca prawny, partner of counsel
zbigniew.szachniewicz@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Milena Troka

adwokat, associate
sekretariat@gpr-law.pl
+48 58 340 30 70

Magdalena Włodarska

radca prawny, senior associate
magdalena.wlodarska@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Monika Wołoszyk

radca prawny, senior associate
sekretariat@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Kinga Załęcka-Kościukiewicz

radca prawny, senior associate
kinga.zalecka@gpr-law.pl
+48 58 340 30 75

dr Paweł Polaczuk

konsultant prawny, of counsel
pawel.polaczuk@gpr-law.pl
+48 58 340 30 70

Piotr Bocianowski

adwokat, of counsel
sekretariat@gpr-law.pl
+48 58 782 77 00

Specjaliści


Aplikanci


Prawnicy


Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony