Współpraca międzynarodowa

Wielu naszych klientów działa na arenie międzynarodowej i potrzebuje opieki prawnej w kilku systemach prawnych. W celu zapewnienia spójnej obsługi i rozwiązań prawnych dostosowanych do działalności transgranicznej współpracujemy z czołowymi zagranicznymi niezależnymi kancelariami prawnymi i międzynarodowymi organizacjami zawodowymi. 

Firmy zagraniczne, które potrzebują obsługi prawnej na polskim rynku, a także polskie spółki rozwijające działalność za granicą mogą liczyć na najwyższej jakości obsługę. Specjaliści należący do międzynarodowego zespołu naszej kancelarii posługują się wieloma językami, w tym polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim i rosyjskim.


 

Członkostwo w Legal Network International

Jesteśmy członkiem Legal Network Internationa (LNI), jednej z największych globalnych sieci firm prawniczych, w ramach której współpracujemy z prawnikami z ponad 50 państw z całego świata. Dzięki bliskiej i ścisłej współpracy pomiędzy wszystkimi firmami Grupy, nasi klienci mają dostęp do natychmiastowej i profesjonalnej obsługi prawnej w nawet najbardziej odległych zakątkach świata, a stały monitoring ze strony władz LNI w zakresie standardu usług świadczonych przez jej członków, gwarantuje im nie tylko otrzymanie pomocy prawnej na najwyższym poziomie, ale także bezpieczeństwo w ich relacjach z podmiotami zagranicznymi, wynikające przede wszystkim z posiadania pełnej wiedzy na temat specyfiki warunków panujących w danym państwie bądź regionie.
Kancelarie członkowskie LNI są aktualnie obecne w praktycznie całej Europie oraz Ameryce Północnej (w większości stanów USA, Kanadzie oraz Meksyku), a także na pozostałych kontynentach w wielu krajach Ameryki Środkowej (m.in. w Gwatemali, Salwadorze, Nikaragui, Hondurasie, Kostaryce, Panamie), Ameryki Południowej (m.in. w Argentynie, Brazylii, Kolumbii, Peru), Afryki (w RPA) oraz Azji w krajach Bliskiego i Dalekiego Wschodu (m.in. w Izraelu i Libanie oraz w Chinach, Japonii, Tajlandii, Indiach).
Szczegółowe informacje na temat LNI są dostępne na stronie organizacji http://www.lninternational.com/


 

Członkostwo w British Polish Chamber of Commerce (BPCC)

Kancelaria jest również członkiem British Polish Chamber of Commerce (BPCC), wiodącej Izby Handlowej w Polsce, działającej na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej. 
 

Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony