O kancelarii

Kancelaria Prawnicza Gąsiewski Podniesiński Roman i Wspólnicy (GPR) powstała w lutym 2017 r. w wyniku połączenia zespołów kancelarii Gąsiewski & Roman (wcześniej Windmill Gąsiewski & Roman - WGR) oraz Podniesiński i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni (PW). Działamy nieprzerwanie na rynku usług prawniczych od ponad 20 lat i zatrudniamy obecnie blisko 50 prawników.

Biura Kancelarii znajdują się  w Gdańsku i w Warszawie.

Kancelaria GPR posiada bogate doświadczenie międzynarodowe wynikające z długoletniej współpracy z podmiotami zagranicznymi oraz z uczestniczenia w jednej z największych organizacji zrzeszającej kancelarie na całym świecie Legal Network International z siedzibą w Szwajcarii, w której skład wchodzi ponad 5000 prawników z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk.

Specjalizując się między innymi w obsłudze Klientów związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych, prawnicy GPR zaangażowani byli w obsługę prawną takich Klientów jak: BNP PARIBAS REAL ESTATE, AEW EUROPE, RECE, POLINVEST, TREI REAL ESTATE (Grupa Tengelmann). Do silnych departamentów GPR zalicza się także departament żywności i rynku rolnego. Kancelaria GPR specjalizuje się również w branży związanej z rynkiem energii oraz przemysłu elektronicznego i ubezpieczeń.

W tegorocznym ogólnopolskim prestiżowym rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita Kancelaria GPR uplasowała się na 2 pozycji największych kancelarii w Polsce północnej oraz na 39 pozycji w Polsce.

Przed połączeniem wspólnicy Kancelarii WGR byli dwukrotnie nagradzani w plebiscycie miesięcznika Forbes jako wiodący specjaliści w swoich dziedzinach, a  Kancelaria WGR przez szereg lat plasowała się w ścisłej czołówce kancelarii w Polsce północnej.

Kancelaria PW natomiast wg rankingu Rzeczpospolita, przez ostatnie 6 lat była największa kancelarią w północnej Polsce.  Była również laureatem takich nagród jak: Medal Europejski za strukturę optymalizacji podatkowej, nadaną przez Business Centre Club;  dwukrotnie Gryf Gospodarczy, przyznawaną przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości oraz dwukrotnie Ambasador Polskiej Gospodarki, przyznaną przez Business Centre Club. 
Nasi klienci

Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony