O kancelarii

Kancelaria Prawnicza Gąsiewski Podniesiński Roman i Wspólnicy powstała w wyniku połączenia zespołów kancelarii Windmill Gąsiewski & Roman (WGR) oraz Podniesiński i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni (PW) działającą wcześniej pod firmą Krzyżagórska Podniesiński Łoboda i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni. Działamy nieprzerwanie na rynku usług prawniczych od ponad 20 lat i zatrudniamy obecnie ponad 50 prawników.

Biura Kancelarii znajdują się w Gdańsku i w Warszawie.

Kancelaria WGR posiada bogate doświadczenie międzynarodowe wynikające z długoletniej współpracy z podmiotami zagranicznymi oraz z uczestniczenia w jednej z największych organizacji zrzeszającej kancelarie na całym świecie Legal Network International z siedzibą w Szwajcarii, w której skład wchodzi ponad 5000 prawników z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. Specjalizując się zwłaszcza obsłudze Klientów związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych, prawnicy WGR zaangażowani byli w obsługę prawną takich Klientów jak: BNP PARIBAS REAL ESTATE, AEW EUROPE, RECE, POL INVEST, TREI REAL ESTATE (Grupa Tengelmann), ale również w innych branżach dla takich Klientów jak; NORWEGIAN AIRLINE, TNT, Pluradent AG, Lotos Asfalt, PGNiG Obrót Detaliczny, Krajowa izba Biegłych Rewidentów, Staffline Group, SIBELCO czy MORPOL S.A.

Wspólnicy Kancelarii WGR byli dwukrotnie nagradzani w plebiscycie miesięcznika Forbes jako wiodący specjaliści w swoich dziedzinach. Kancelaria WGR od lat plasuje się w ścisłej czołówce kancelarii w Polsce północnej.

Kancelaria PW wg rankingu Rzeczpospolita, od 6 lat jest największa kancelarią w północnej Polsce. Jest również laureatem takich nagród jak: Medal Europejski za strukturę optymalizacji podatkowej, nadaną przez Business Centre Club; dwukrotnie Gryf Gospodarczy, przyznawaną przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości oraz dwukrotnie Ambasador Polskiej Gospodarki, przyznaną przez Business Centre Club.

Kancelaria PW zapewniając kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców specjalizuje się w branży związanej z rynkiem energii, świadcząc obsługę prawną dla podmiotów z Grupy Kapitałowej ENERGA S.A. ale również w innych branżach, dla takich Klientów jak m.in.: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Flextronics International Poland, Private Banking Alior Bank SA, Korporacja Budowlana DORACO czy Stocznia Gdynia S.A.


Nasi klienci

Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony