O nas

Kancelaria Prawnicza Gąsiewski Podniesiński Roman i Wspólnicy powstała w wyniku połączenia zespołów kancelarii Gąsiewski & Roman (wcześniej Windmill Gąsiewski & Roman) oraz Podniesiński i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni, działającą wcześniej pod firmą Krzyżagórska Podniesiński Łoboda i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni.
Działamy nieprzerwanie na rynku usług prawniczych od ponad 20 lat i zatrudniamy obecnie blisko 50 prawników. Tworzymy nowoczesny zespół, który wykorzystując dotychczasowe doświadczenie obu kancelarii, zwielokrotniony potencjał i międzynarodowe kontakty zapewnia klientom nową jakość obsługi prawnej. 
więcej

Aktualności

2018-12-18

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia, radości i sukcesów w Nowym Roku
życzą Partnerzy i Zespół Kancelarii
więcej
2018-07-01

SPLIT PAYMENT wchodzi w życie

Otrzymałeś od swojego banku informację o otwarciu dodatkowego rachunku VAT?  Oznacza to, że już od 01.07.2018 r. kontrahenci będą mogli dokonywać płatności podzielonej, a VAT z takiej transakcji wpłynie właśnie na to konto. 
więcej
2018-06-29

Bez faktury nie ma neutralności

Czyli o sposobach potwierdzenia faktury korygującej, umożliwiającego obniżenie podstawy opodatkowania. Zachęcamy do zapoznania się artykułem mec. Dagmary Leonik, radcy prawnego i doradcy podatkowego w naszej Kancelarii.
więcej
2018-06-22

Przedawnienie roszczeń przeciwko konsumentom po nowemu

9 lipca 2018 r. wchodzą w życie rewolucyjne zmiany w zakresie terminów przedawnienia roszczeń wobec konsumentów. Po upływie terminu przedawnienia nie będzie można domagać się zaspokojenia roszczenia przysługującego przeciwko konsumentowi. 
więcej
2018-06-12

Fakturę korygującą trzeba wystawić

Obowiązki, jakie ciążą na podatniku w sytuacji, gdy doszło do zwrotu towaru, zależą od tego, jak została udokumentowana sprzedaż. Więcej na ten temat w artykule mec. Dagmary Leonik.
więcej
2018-04-24

Ranking Kancelarii Prawniczych "Rzeczpospolitej" 2018

Kancelaria Gąsiewski Podniesiński Roman i Wspólnicy drugą kancelarią na Pomorzu według XVI Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika "Rzeczpospolita"
więcej
Czytaj wszystkie aktualności

Należymy do

Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony