About Us

Gąsiewski Podniesiński Roman i Wspólnicy law firm was set up through merging of Windmill Gąsiewski & Roman (WGR) with Podniesieński i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni (PW), which operated earlier under Krzyżagórska Podniesiński Łoboda i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni business name.
We have been operating in the legal services market for over twenty years and at present we have in total over fifty lawyers. We form a modern team that combines individual experience and multiplied capability of both firms, as well as our international relations to provide our clients with a new quality of legal assistance.
more

News

2017-07-27

Praca na zwolnieniu

Praca na zwolnieniu lekarskim nie w każdym przypadku uzasadnia rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia
more
2017-07-24

Zmiana w zakresie biegu terminu przedawnienia roszczeń

Zmiana w zakresie biegu terminu przedawnienia roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej czynem niedozwolonym.
more
2017-07-21

Nasz artykuł w Rzeczpospolitej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem autorstwa mec. Anny Bocheńskiej-Wilk na temat przedawnienia roszczeń przedsiębiorstwa energetycznego względem odbiorcy o zapłatę należności za pobraną energię, opublikowanego w Dzienniku Rzeczpospolita dnia 21 lipca 2017 r.
more
2017-07-19

Nasz artykuł w Rzeczpospolitej

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z opublikowanym w dzienniku Rzeczpospolitej artykułem autorstwa mec. Magdaleny Włodarskiej, dotyczącym udzielania dni wolnych w zamian za pracę w godzinach nadliczbowych, m.in. kiedy pracodawca ma obowiązek udzielenia czasu wolnego a kiedy nie oraz czy za taki czas wolny...
more
2017-07-12

Nasz artykuł w Rzeczpospolitej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem autorstwa mec. Katarzyny Kapinos, dotyczącym kwestii zatwierdzania sprawozdań rocznych spółki wykreślonej z rejestru KRS wskutek jej przejęcia przez inną spółkę, opublikowanego w Dzienniku Rzeczpospolita dnia 12 lipca 2017 r.
more
2017-06-28

Nasz artykuł w Rzeczpospolitej

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem autorstwa mec. Doroty Adamowicz na temat możliwości udzielenia absolutorium członkom organów spółki za lata ubiegłe, opublikowanego w Dzienniku Rzeczpospolita dnia 28 czerwca 2017 r.
more

Membership

This website uses Cookies - more info X
Site menu